Jak zachwycić malucha? Poznaj wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka!

Czasami ciężko zadowolić niemowlaka. Zdecydowanie łatwiej trafić w gust starszego rodzeństwa, które może powiedzieć, czego potrzebuje. Zbliża się Dzień Dziecka, więc warto dowiedzieć się, co sprawdzi się także w przypadku tych najmłodszych.

Doskonałym pomysłem na prezent dla małego dziecka jest miś. Jednak nie mamy na myśli tutaj zwykłego misia, ale specjalną zabawkę, która szumi. To nie tylko ładny i miękki pluszak, który zapewni poczucie bezpieczeństwa – to także sposób na spokojny sen malucha. Lepszej jakości misie mają wbudowane różne tryby imitujące szum fal, bicie serca lub szum deszczu. Dzięki temu dziecko śpi przez całą noc, mniej płacze i jest spokojniejsze.

Szumiące misie swoje uspokajające działanie zawdzięczają relaksującym dźwiękom, które przypominają odgłosy słyszane przez dziecko w fazie prenatalnej, jak na przykład biały szum. Polecamy wybrać model z czujnikiem snu i trybem pracy ciągłej. Jeśli jednak wciąż nie jesteś przekonany, to zawsze możesz postawić na tradycyjnego pluszaka, który również sprawi radość maluchowi.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *